Kurumsal

Renatif Web Çözümleri; çağımızda, internet ortamında yer almanın herkese daha fazla bilinirlik ve erişilebilirlik kazandıracağına inanarak, müşterilerini profesyonelce web ortamındaki vitrinlerine taşımayı ilke edilmiş interaktif bir ajanstır.

Yazılım sektöründe, ürettiği yüzlerce proje ve müşterileriyle geçirdiği sekiz yılın ardından, 2016’nın ilk çeyreğinde Renatif markası adı altında yazılım deneyimleri ile tasarım fikirlerini birleştirip; hazır paket web sitesi satışı, özel tasarım web projeleri hazırlama, arama motoru optimizasyonu gibi hizmetlerin yanı sıra tüm kurumsal kimlik ögelerinin tasarımı ve iş planlama konularında da müşterilerine anahtar teslim projeleri hızlı ve ekonomik bir biçimde sunarak, interaktif çözüm ortağı olma niteliği kazanmıştır.

Renatif olarak temel hedefimiz; müşterimizin sürekli yanında olmak, onlara en iyi hizmeti sunmak ve gereksiz detaylardan arındırılmış, doğru projeleri oluşturmaktır.

Teknolojik gelişmelere sürekli adapte olarak, ürettiğimiz projeleri kaliteli hizmet ve servis anlayışıyla sunmaktan, ihtiyaca yönelik, kullanımı kolay web siteleri üretmekten ve müşterilerimizin internetteki gülen yüzü olmaktan gurur duyuyoruz.

Renatif’in, diğer web tasarım firmalarıdan farkı nedir?

  • "Müşteri memnuniyeti bizim için hiçbir şeye değişilmez."

Renatif Web Çözümleri, verdiği tüm hizmetlerde müşteri memnuniyetini en ön planda tutar. Müşterilerinin tüm ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak için isteklerini tam ve eksiksiz olarak anlamaya çalışır. Her müşteriye beklentilerin üstünde kalite ve hizmet sunmayı temel prensibi olarak görmektedir.

  • "Kaliteli bir iş ekonomik olarak da yapılabilir."

Her zaman en modern teknolojileri kullanarak kaliteyi her şeyin üstünde tutan Renatif Web Çözümleri için ekonomik olmak da büyük önem taşır. Hem düşük maliyetli, hem de kaliteli projeler sunmak vazgeçilmez ilkelerinden biridir.

  • "Biten her proje, kalıcı ilişkilerin başlangıcıdır."

Renatif Web Çözümleri, küçük büyük demeden her işi, yüksek kalitede sunma mantığıyla gerçekleştirdiğinden, hiçbir projeyi biten bir iş olarak görmez. Yapılan her iş, kalıcı ilişkilerin başarılı bir temsilidir. Bu yüzden, müşterilerinin ihtiyacı olan desteği herhangi bir aksama olmadan satış sonrası da sunmaya devam eder.

En önemlisi de; Renatif, yalnızca bir tasarım ofisi değil, kurumsallaşma sürecinde bir işletme ya da markanın ihtiyacı olan tüm interaktif ürün ve hizmetleri tek çatı altında sunabilme imkanına sahip bir marka niteliği taşımaktadır.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ve müşterimiz olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!